BestDrive

BestDrive je největší síť pneuservisů a autoservisů a největší prodejce pneumatik v České republice. Provozovatelem této sítě je společnost ContiTrade Services s. r. o., která je stoprocentně vlastněna společností Continental Barum s. r. o..

Vlastní síť BestDrive má téměř 70 provozoven vlastních, ale i bezmála 100 franšízových prodejen a servisů. Věříme, že většina zákazníků společnosti LeasePlan ČR servisy BestDrive zná a patří mezi naše vážené zákazníky. My v BestDrive neustále pracujeme na vylepšování naší nabídky tak, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout komfrtoní služby v maximální kvalitě.

Jaké služby (především pro firemní zákazníky) BestDrive nabízí?
Pro BestDrive je typická široká paleta nabízených služeb. Většina fleetových zákazníků oceňuje flexibilní pneuservisní služby – nabízíme širokou paletu pneumatik mnoha značek (Continental, Uniroyal, Semperit, Barum, Matador, Bridgestone, GoodYear, Michelin, Nokian nebo např. Sava), osobní i nákladní pneuservis, mezisezónní uskladnění pneumatik, služby pneuservisu v prostorách zákazníka pick-up servis nebo pick-up servis plus, kdy auto u zákazníka vyzvedneme, v našich servisech přezujeme a vracíme zpět k zákazníkovi. S pneumatikami velmi úzce souvisí kontrola a seřízení geometrie – služba, která maximalizuje využití pneumatik, ale souvisí i s  bezpečností i komfortem jízdy. Kromě toho naše servisy nabízí i celou řadu dalších autoservisních služeb za velmi atraktivní podmínky. Počínaje výměnou olejů, provozních kapalin a autobaterií přes servis brzd, tlumičů, výfuků až po servis a dezinfekci klimatizace.
Prioritní je pro nás kvalita nabízených služeb v celé servisní síti BestDrive – ať už se zákazník rozhodne využít pobočku vlastní nebo franchisovou.

Neustále pracujeme na pravidelné obměně servisního vybavení – tak, abychom byli schopni udržet vysoký standard našich služeb. Portfolio našich služeb nadále rozšiřujeme – s ohledem na potřeby a zájem našich zákazníků. Snažíme se také o další zvyšování komfortu našich zákazníků – už několik sezon mají naši zákazníci možnost objednání na pneuservis bez nutnosti volat servis – buď přes SMS nebo webovou aplikaci.
Snažíme se i o to, aby čas strávený na naší pobočce byl pro zákazníka co nejkratší a co nejpříjemnější. Na příjezd fleetového zákazníka se připravujeme dávno předtím, než k nám se svým vozem zamíří na sezónní přezouvání – samotná výměna pneumatik je potom v servise velmi rychlá. Kromě toho mohou zákazníci během čekání na automobil využívat wifi, která je na všech našich pobočkách.

Co je v BestDrive nového?
Letos na jaře jsme otevřeli už třetí prémiovou pobočku BestDrive v barvách koncernu Continental. V nejnovější černooranžové pobočce v  Písku nabízíme zákazníkům prvotřídní servis v komfortních prostorách – osobním a nákladním pneuservisem počínaje, širokou škálou autoservisních služeb konče. Ve zkvaliťňování prodejních míst chceme dále pokračovat i v budoucnu – budeme nejen hledat atraktivní lokality pro nové pobočky, ale i zvyšovat počet servisních boxů a zákaznický komfort na servisech stávajících.

Nově otevřená pobočka v Písku – nový standard prodejen BestDrive

Nově otevřená pobočka v Písku – nový standard prodejen BestDrive